צור קשר
דלג על צור קשר
צור קשר
סגירה

צור קשר

checked
כניסה לאתר
דלג על כניסה לאתר כניסה לאתר
סגירה

כניסה לאתר

  sher

  ד"ר דיויד רוזנבלט (.D.V.M)

  מנהל למידה ושרותים אקדמיים
  הגדל

  ד"ר דיויד רוזנבלט משמש כמנהל הלמידה של חברת שר יעוץ והדרכה. כולל הכשרת מדריכים, פיתוח הדרכה, יעוץ לארגונים בנושאי למידה, העברה של מגוון רחב של קורסים והשתלמויות בנושאים שונים (ניהול איכות, מיומנוייות הדרכה, בטיחות בעבודה, איכות סביבה, מיקרוביולוגיה ובטיחות מזון, מנהיגות ועוד). ד"ר רוזנבלט מביא מתודולוגיות וכלי הדרכה חדשניים כולל הרצאות בוובינרים, פיתוח לומדות מתוקשבות ועוד.

   

  ד"ר רוזנבלט הינו מרצה מצטיין בבית הספר לרפואה וטרינרית באוניברסיטה העברית. מרצה מבוקש בכנסים בארץ ובעולם, חבר בארגון העולמי להגנה על מזון ובארגון הבינל"א לפיתוח כשרונות, יו"ר ועדת התקינה בבטיחות מזון במכון התקנים הישראלי, קצין בריאות הצבא במילואים בדרגת רס"ן ומורה דרך מוסמך ע"י משרד החקלאות.

   

  ד"ר דיויד רוזנבלט בעל תואר ראשון בביולוגיה מהטכניון ותואר ד"ר לרפואה וטרינרית מהפקולטה לחקלאות באוניברסיטה העברית. כמו כן סיים לימודי תעודה בפרסום ושיווק במכללה למנהל.

   

  עם קבלת תואר וטרינר, החל ד"ר רוזנבלט את עבדותו כוטרינר הראשי של יוניליוור ישראל (בזמנו תוצרת מזון ישראלית), שם שימש בתפקיד משולב של מנהל האיכות, בטיחות בעבודה, איכות סביבה ובטיחות מזון. דיויד הטמיע במפעלי החברה את שיטת HACCP (לראשונה בישראל) וכמו כן הוביל הטמעה של שיטות הדרכה חדשניות. בשנת 2002 מונה דיויד לאחד מהסוקרים של מכון התקנים עבור תקני ISO 9001, ISO 14001, OHSAS 18001 - כיום ISO 45001, ISO 22000, Global GAP, BRC, BRC-IoP). תוך זמן קצר התמנה ד"ר רוזנבלט לראש תחום מזון באגף איכות והסמכה במכון התקנים שם היה אחראי על הסמכת עשרות ארגונים למערכות ניהול איכות ובטיחות מזון בארץ ובעולם. במסגרת תפקידו שימש כמדריך בכיר במרכז ההדרכה במכון התקנים ופיתח והעביר מגוון רחב של קורסים והשתלמויות.

  עבור לתוכן העמוד