צור קשר
דלג על צור קשר
צור קשר
סגירה

צור קשר

checked
כניסה לאתר
דלג על כניסה לאתר כניסה לאתר
סגירה

כניסה לאתר

  .

  מערכות ניהול סביבה ואנרגיה

  עליה במודעות העולמית והמקומית לנושאי איכות סביבה, הגברת החקיקה סביבתית ושינוי בסדר יומם של ארגונים פיננסיים וצרכניים מצריך מעבר לניהול סביבתי אפקטיבי של הארגון.
  ת"י ISO 14001 מקנה שיטה וכלים לניהול אפקטיבי של הפעילויות בארגון להן יש פוטנציאל להשפעה סביבתית, במטרה לצמצם את ההשפעה על הסביבה ולמנוע זיהום. יישום התקן נותן לארגון ערך מוסף מול לקוחות ומשקיעים.
  קרא עוד
  לאחר טיוטת ושינויים רבים, פרסם ארגון ISO העולמי את גרסת ת"י ISO 14001 במהדורתו החדשה, גרסת 2015. משמעות חידוש ת"י 14001 ISO לגרסת 2015 העדכנית היא שתעודות ההסמכה של ארגונים לתקן זה על פי המהדורה הישנה יהיו תקפות רק עד ספטמבר 2018, ועל כל הארגונים להשלים את המעבר לגרסת התקן החדשה עד למועד זה. ארגונך טרם ביצע את המעבר? חברת "שר יעוץ והדרכה" מציעה שירות מלא בשדרוג מערכות ניהול סביבה, לגרסת ת"' 14001 ISO בגרסת 2015 העדכנית.קרא עוד
  מערכת ניהול אנרגיה ISO 50001 מהוה מסגרת מובנית ושיטתית, שמטרתה העיקרית התייעלות בצריכת משאבים ומניעת בזבוזי אנרגיה בארגון וכתוצאה מכך, הקטנת ההשפעה הסביבתית.
  לחברתנו ניסיון בליווי להקמת מערכות ניהול ובהגשת היתרי פליטה. נשמח לסייע לחברתכם הן בהגשת היתר הפליטה והן בהקמת מערכת ISO 50001 לניהול אנרגיה.קרא עוד
  ניהול תחום איכות הסביבה במפעל מורכב ומשלב תחומים מקצועיים רבים ומגוונים של עשייה – מרצפת הייצור ועד לאסטרטגיה של הארגון. אחת לתקופה נדרשת הסתכלות רחבה על ניהול התחום, ביחס לדרישות התקן או ביחס לדרישות החוק. בחינה מסוג זה דורשת מיומנות ומקצועיות ברמה מאד גבוהה והיכרות עמוקה עם דרישות התקנים והחוקים. צוות עורכי המבדקים הסביבתיים המנוסה של חברת שר יעוץ והדרכה יבצע עבורכם מבדקים אלו ויספק תובנות חדשות באשר לאופן ניהול התחום.
  קרא עוד
  עבור לתוכן העמוד