צור קשר
דלג על צור קשר
צור קשר
סגירה

צור קשר

checked
כניסה לאתר
דלג על כניסה לאתר כניסה לאתר
סגירה

כניסה לאתר

ליווי ויעוץ למנהל ו/או צוות האיכות

הגדל

מצוינות היא תפישה ארגונית המקנה שיטות וכלים התומכים במימוש מטרות החברה. שימוש כלי המצוינות בעולם האיכות ייצר תהליכי עבודה נכונים, שהתוצר שלהם הוא מוצר איכותי ומדויק, שעונה על דרישות הלקוח, החל מהפעם הראשונה ובאופן מתמשך.

כלי המצוינות מהווים בסיס לשיח בין העובדים למנהלים. השימוש בהם יעצים את תחושת האחריות בקרב כל בעלי התפקידים בנוגע לייצור מוצר שעונה על דרישות הארגון והלקוחות. כמו כן הוא יעזור בהחלת נהלים רלוונטיים, ברורים לכולם ונכונים בכל נקודת זמן ויעודדו יוזמות והצעות ייעול של עובדים.

רקע:

מנהלי ועובדי איכות בכל התפקידים והדרגים, החל ממנהלי איכות חדשים בארגון ועד למנהלים בכירים וותיקים, לבורנטים ומנהלי מעבדה, מבקרי איכות ועוד חווים חיי תפעול מלאים בהפתעות שמקשות עליהם לממש את תוכניות העבודה ולהתמקד בתכנון קדימה. זמן רב מושקע בכיבוי שריפות, מה שגוזל את היכולת לנתח את המידע שנאסף, להסיק מסקנות, לטייב תהליכים קיימים ולבנות חדשים כדי להשתפר ולהעלות את שביעות רצון הלקוחות.

מטרת התהליך שאנו מציעים הינה לאזן בין הזמן המושקע בתפעול השוטף לבין הזמן המושקע במימוש תוכניות העבודה ובתכנון קדימה. זאת באמצעות אבחון המצב הקיים ואיתור הזדמנויות לצמצום בזבוזים ולמניעת תקלות.

לחברתנו מנהלים בעלי ניסיון בניהול תפעול ואיכות כוללת, בניהול אנשים, בכתיבת אסטרטגיית איכות, בבניית שגרות עבודה, בבניית ישיבות צוות, בקידום נושאי איכות בקרב ההנהלה ועוד. מה שמאפשר לנו ללוות מנהלי איכות בכל שלב בתפקידם, כך שמנהלים חדשים יוכלו ליהנות מכניסה נכונה לתפקידם, תוך יצירת שגרות מיטביות. מנהלי איכות ותיקים ומנוסים יוכלו לקבל פרספקטיבה נוספת ופתרונות למכשולים שעולים במהלך ביצוע תפקידם.

תכולת השירות:

  • אבחון תהליכי האיכות והשגרות הקיימות כולל ראיונות עם אנשי איכות, גורמי מפתח וממשקים רלוונטיים נוספים, לימוד היעדים ותכניות העבודה של מערך האיכות ותוצאותיה, היכרות עם תהליכי האיכות הקיימים בארגון ואופן הטמעתם בשטח, למידת שגרות האיכות עם הממשקים השונים ותוכנן ועוד
  • הצגת הפערים וההזדמנויות שעלו במהלך האבחון מול הגורמים הרלוונטיים
  • בניית תוכנית ליווי מותאמת והטמעתה תוך דיוקה והתאמתה לצרכים המשתנים

למידע נוסף ניתן לפנות לנעמה דנאי במייל: Naama@2sher.co.ilעבור לתוכן העמוד