צור קשר
דלג על צור קשר
צור קשר
סגירה

צור קשר

checked
כניסה לאתר
דלג על כניסה לאתר כניסה לאתר
סגירה

כניסה לאתר

שיפור תהליכים קיימים

הגדל

מצוינות היא תפישה ארגונית המקנה שיטות וכלים התומכים במימוש מטרות החברה. שימוש כלי המצוינות בעולם האיכות ייצר תהליכי עבודה נכונים, שהתוצר שלהם הוא מוצר איכותי ומדויק, שעונה על דרישות הלקוח, החל מהפעם הראשונה ובאופן מתמשך.

כלי המצוינות מהווים בסיס לשיח בין העובדים למנהלים. השימוש בהם יעצים את תחושת האחריות בקרב כל בעלי התפקידים בנוגע לייצור מוצר שעונה על דרישות הארגון והלקוחות. כמו כן הוא יעזור בהחלת נהלים רלוונטיים, ברורים לכולם ונכונים בכל נקודת זמן ויעודדו יוזמות והצעות ייעול של עובדים.

רקע:

לכל ארגון יש תהליכי איכות המוגדרים ומוטמעים בו ברמה כזו או אחרת. לעיתים העובדה מתבצעת ע"פ דרישות של תקני איכות מוכרים ועוברת גם מבדקים חיצוניים, אבל... האם תהליכים אלו עונים על הצרכים של הארגון באופן מיטבי? האם הם נותנים את הערכים המצופים מהם?

תפקידנו כאנשי איכות במפעלים יצרניים הוא לשמור על בטיחות הצרכן, על שביעות רצונו מאיכות המוצר ועל מוניטין הארגון אליו אנו משתייכים. על מנת לעמוד בהצלחה במשימה קריטית זו, אנו נדרשים בין היתר:

  • לאתר את הצרכים הפנים ארגוניים ואת ציפיות הצרכנים והלקוחות מאיתנו ולבנות כלים ומתודולוגיות שיאפשרו ייצור ושיווק מוצרים איכותיים ובטוחים לצריכה.
  • לסייע בהטמעת הכלים, תוך דיוקם בתהליך ההטמעה ובכך למנוע או למזער עד כמה שניתן אירועי אי איכות.
  • ובכל זאת, במידה וייצרנו מוצר חריג עלינו לזהותו, לאתרו ולמנוע את הגעתו ללקוחות או לצרכנים.

הגדרה של תהליכים מובנים ומדויקים תסייע לארגון לעמוד בסטנדרטים גבוהים של איכות ובטיחות המוצר ותצמצם את הסבירות למשברים וחוסר שביעות רצון של לקוחות וצרכנים. דיוק ו "סגירת קצוות" בתהליכי איכות יגביר את יכולת הארגון למנוע הגעת מוצרים חריגים לצרכן הסופי ולעצור אותם עוד בשטח המפעל.  

שירות חטיבת המצוינות כולל ליווי ותמיכה בכל אחד מהשלבים המוזכרים מעלה, תוך שימוש במתודולוגיות מצוינות באיכות. אנו מביאים ניסיון מקצועי בבניה, בהובלה ובהטמעה ותחזוקה של שיפור תהליכים בארגונים גדולים וקטנים.

תחום המצוינות בשר כלל אנשי מקצוע מהמובילים בארץ בתחום איכות ובטיחות המוצר. הניסיון הרב שלהם נותן משנה תוקף למשפט "אורח לרגע רואה כל פגע" ומאפשר להם לזהות בקלות רבה יותר פערים קיימים בארגון. חברת שר יעוץ והדרכה חרטה על דגלה להשתמש בידע וביכולות שצברה כדי לעזור לארגונים לשפר את מדדי האיכות שלהם.

למידע נוסף ניתן לפנות לנעמה דנאי במייל: Naama@2sher.co.il

עבור לתוכן העמוד