צור קשר
דלג על צור קשר
צור קשר
סגירה

צור קשר

checked
כניסה לאתר
דלג על כניסה לאתר כניסה לאתר
סגירה

כניסה לאתר

הבניית תהליכים ושגרות איכות

הגדל

מצוינות היא תפישה ארגונית המקנה שיטות וכלים התומכים במימוש מטרות החברה. שימוש כלי המצוינות בעולם האיכות ייצר תהליכי עבודה נכונים, שהתוצר שלהם הוא מוצר איכותי ומדויק, שעונה על דרישות הלקוח, החל מהפעם הראשונה ובאופן מתמשך.

כלי המצוינות מהווים בסיס לשיח בין העובדים למנהלים. השימוש בהם יעצים את תחושת האחריות בקרב כל בעלי התפקידים בנוגע לייצור מוצר שעונה על דרישות הארגון והלקוחות. כמו כן הוא יעזור בהחלת נהלים רלוונטיים, ברורים לכולם ונכונים בכל נקודת זמן ויעודדו יוזמות והצעות ייעול של עובדים.

רקע:

תהליך עבודה נכון ותקשורת בריאה בין הממשקים בארגון עשויים למנוע מצבים של חוסר מיקוד ובלבול ולאפשר מימוש פוטנציאל ומינוף הזדמנויות. מצבים של חוסר מיקוד עשויים להוביל לא פעם לעליה בכמות המוצרים שמגיעים לא תקינים לצרכן ולפגוע הן בבטיחות הצרכנים או בשביעות רצונם והן במוניטין החברה. 

קביעת יעדים ומדדים לאיכות תביא למיקוד בכל הדרגים, למענה מיטבי על צרכי הלקוח, לניטור ברור של מגמות וחתירה לשיפור מתמיד. כמו כן יעדים אלו עשויים להגביר את תחושת השותפות של כלל שרשרת הערך הארגונית למטרות הארגון ולגייס את כלל העובדים לשמירה ומיצוב של המותג.

היעדים והמדדים מתורגמים לתוכניות עבודה. תוכניות אלו ימומשו באמצעות תהליכי עבודה ושגרות שיוגדרו ויוטמעו במסגרת תהליך הליווי. כמו כן כלי המצוינות בהם נשתמש ייצרו שימור של התהליכים והשגרות לאורך זמן ויאפשרו ליהנות מפירותיו באופן מיטבי באמצעות הנחלת תרבות ארגונית בריאה יותר.

חברת שר יעוץ והדרכה מציעה שירות זיהוי צרכים ובניית תהליכים ושגרות בארגון והטמעתם. לצוות היועצים שלנו ניסיון בתהליכי עבודה נכונים בחברות המובילות במשק והיכרות וניסיון לשימוש בשיטות מצוינות ושיפור מתמיד.

תכולת השירות:

  • אבחון והגדרת הצרכים בארגון
  • גיבוש פתרונות תוך שילוב כלי מצוינות
  • הטמעת התהליכים והשגרות תוך ליווי צמוד של הארגון, ושיפור ודיוק תוך כדי התהליך

למידע נוסף ניתן לפנות לנעמה דנאי במייל: Naama@2sher.co.il


עבור לתוכן העמוד